REKOMENDACJE KLIENTÓW

Dlaczego warto być naszym Klientem? Najlepiej posłuchać tych, którzy korzystają z naszych usług, kupują od nas samochody i są z nami od wielu lat! Opinie naszych Klientów to dla  nas najlepsza forma reklamy! Obejrzyj film i przekonaj się sam, dlaczego warto zostać klientem Toyota Dobrygowski.

Witaj, w czym możemy Ci pomóc?

Image module
CHCĘ UMÓWIĆ WIZYTĘ W SERWISIE!
Doradcy z serwisu mechanicznego i serwisu blacharsko-lakierniczego szanują Twój czas, dlatego do minimum skracają czas oczekiwania na wizytę i zapewniają kompleksową obsługę.
Image module
POTRZEBUJĘ FLOTĘ DO SWOJEJ FIRMY!
Możliwość wymiany samochodów co rok, bogata oferta aut hybrydowych, a przede wszystkim oferta „szyta na miarę” z elastycznym finansowaniem – wszystko to może zaproponować zespół najlepszych doradców flotowych
Image module
CHCĘ POZNAĆ SIŁĘ HYBRYD!
Bezpłatne parkowanie w centrum dolnośląskich miast, niski poziom spalania, wysoka wydajność, cicha praca silnika i ekologia – oto zalety hybrydowych Toyoty. Pełna gama modeli dostępna tylko w salonach Toyota Dobrygowski!

Hybrydowa flota w Twojej Firmie!

Auto z napędem hybrydowym w firmie to oszczędność, niskie koszty utrzymania, niezawodność oraz wysoka wartość odkupu. Poznaj korzyści z posiadania hybrydowej floty. Warto dodać, że wartość samochodu hybrydowego po 3 latach jest wyższa od wartości auta z napędem standardowym. Samochody hybrydowe Toyoty, nawet po wielu latach, utrzymują wysoką cenę odsprzedaży.

Toyota Plus – używane z gwarancją

Zespół fachowców naszej firmy czuwa nad tym, aby oddać w Państwa ręce samochód sprawdzony zarówno pod względem technicznym jak i prawnym, z niezbędną dokumentacją potwierdzającą jego pochodzenie, historię serwisową i przebieg. Każdy sprzedawany przez nas samochód używany posiada roczną gwarancję, która potwierdza jego sprzedaż z zachowaniem standardów Toyoty.

JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Chętnie spotkamy się z Państwem!

zdjęcie
Paweł Sobotkiewicz
Kierownik Działu Handlowego
zdjęcie
Tomasz Urbaniak
Kierownik Serwisu Mechanicznego
zdjęcie
Ireneusz Koziarz
Kierownik Sprzedaży Samochodów Używanych
zdjęcie
Waldemar Malowany
Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego

tel. +48 608 66 49 20
w.malowany@toyotadobrygowski.pl

AKTUALNOŚCI

Bądź zawsze na bieżąco!

ZAUFAJ DOŚWIADCZENIU!

Toyota Dobrygowski wypracowała sobie na przestrzeni lat znakomitą renomę, mierzoną nie tylko referencjami zadowolonych klientów, ale przede wszystkim zasłużonymi laurami, takimi jak: Gazele Biznesu Pulsu Biznesu czy Diamenty Forbesa. Jako jedyny dealer Toyoty w Polsce,  ośmiokrotnie otrzymał statuetkę Dealera Roku przyznawaną każdego roku najlepszej stacji Toyoty w Polsce.