Kolejne firmy w Polsce decydują się na zakup hybrydowych samochodów. Do grona posiadaczy nowoczesnych, ekonomicznych i ekologicznych flot w ubiegłym roku dołączyła wrocławska firma Integart, która kupiła od ośmiokrotnego Dealera Roku  – firmy Toyota Dobrygowski, najpierw 15 Yarisów HSD, a teraz najnowsze hybrydowe Corolle.

Integart wybrał niskoemisyjne auta hybrydowe, mając na uwadze redukcję emisji spalin w Polsce. Samochody dostarczył salon Toyota Dobrygowski w Lubinie. – Nie przypadkowo do naszej firmy wybraliśmy samochody Toyoty, które słyną z niezawodności, ekonomiki jazdy oraz dbałości o środowisko – dodaje Sławomir Kot-Zaniewski, Prezes Integart Sp. z o.o.

Hybrydowa Corolla to ciekawa alternatywa dla firm, których pracownicy  poruszają się po zatłoczonych miastach: Wrocławiu, Warszawie czy Krakowie. Jednocześnie jest to ekonomiczny samochód, który utrzymuje bardzo wysoką wartość rezydualną i wyróżnia się niskimi kosztami eksploatacji. Dzięki temu rzeczywisty koszt użytkowania auta utrzymuje się na bardzo atrakcyjnym poziomieprzekonuje Sebastian Starzec, Doradca ds. Kontaktów Biznesowych Toyota Dobrygowski.

Samochody z alternatywnymi napędami od lat systematycznie zyskują na popularności, a prym w tym segmencie wiodą tańsze i bardziej praktyczne od samochodów elektrycznych modele z napędem hybrydowym. Napędy alternatywne – elektryczne oraz hybrydowe – osiągają obecnie całkiem spore wzrosty na rynku europejskim.

Pełna gama hybrydowych nowości od Toyoty jest dostępna na www.Premiery-Toyoty.pl

 

Biuro Prasowe Toyota Dobrygowski
Joanna Babiś

T: +48 602 666 236

odpowiedz