Dolnośląski dealer – Toyota LUBIN Dobrygowski jako pierwszy wśród salonów tej marki zrealizował film i test nowego modelu Toyoty Corolli w wersji kombi. W niespełna dwa tygodnie film na firmowym kanale YouTube: Toyota Dobrygowski obejrzało prawie 4000 osób.

ZACHWYCAJĄCY DESIGN – NA ZEWNĄTRZ I W ŚRODKU

– Corolla to samochód, który od wielu lat cieszy się niezwykłą popularnością wśród gamy modeli Toyoty, została okrzyknięta najlepiej sprzedającym się samochodem na świecie. Corolla Touring Sports, czyli potocznie mówiąc – kombi jest dostępna z dwoma napędami hybrydowymi i jednym silnikiem benzynowym. Warto zaznaczyć, że układ  hybrydowy oparty na silniku z 2,0 l o łącznej mocy 180 KM –  to prawdziwa gwiazda – żaden konwencjonalny silnik nie jest w stanie zaoferować jednocześnie tak dużej mocy i tak niskiego spalania – co z resztą Michał udowodnił w teście video – mówi Paweł Sobotkiewicz, Kierownik Działu Handlowego w salonie Dealera Roku. Corolla kombi jest wszechstronnym kombi oferującym moc możliwości i inteligentnych rozwiązań, które sprawdzają się na co dzień. Panoramiczny dach, bezdotykowo otwierana klapa bagażnika, ogromna przestrzeń bagażowa czy pakiet systemów Toyota Safety Sense sprawią, że nawet najdłuższa podróż będzie dla kierowcy i jego pasażerów czystą przyjemnością – dopowiada Sobotkiewicz.

PO DOLNOŚLĄSKICH DROGACH, CZYLI DOSKONAŁE OSIĄGI I NISKA EMISJA

Toyota Corolla kombi zapewnia niezwykłą przyjemność z jazdy. W ofercie i do jazd testowych w salonach Toyota Dobrygowski dostępne są dwa modele hybrydowe: o mocy silnika 122 KM o pojemności 1,8 oraz 180 KM z pojemnością 2,0. Każdy, kto chciałby sam sprawdzić możliwości i komfort przetestować Corollę może zapisać się na bezpłatną jazdę testową na stronie www.Toyota-Corolla.pl

 – To była czysta przyjemność móc stworzyć taki materiał. Uważam, że Corolla to najpopularniejszy samochód, znany na wszystkich kontynentach i posiadający wiele zalet oraz ciekawych rozwiązań, które z ogromną przyjemnością mogłem przedstawić klientom. W trakcie trzech minut chcieliśmy zaprezentować możliwości auta: przede wszystkim zależało nam na tym, aby potencjalny klient, który rozważa zakup auta, mógł poznać najnowszy model Corolli bez wychodzenia z domu. Po ciepłym przyjęciu publikacji video sądzimy, że taki cel został zrealizowany, bo film cieszy się dużym zainteresowaniem– przekonuje Michał Kaliciak, Doradca Działu Sprzedaży.

PEŁNA WERSJA:

Film można zobaczyć na oficjalnym kanale YouTube salonu Toyota Dobrygowski pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=cVw8UmPYtQQ

NOTKA:

Grupa Toyota Dobrygowski to właściciel trzech salonów: Lubin, Długołęka – Wrocław i Kraków, która na  przestrzeni lat wypracowała sobie znakomitą renomę, mierzoną nie tylko referencjami zadowolonych klientów, ale i zasłużonymi laurami, takimi jak: Gazele Biznesu Pulsu Biznesu czy Diamenty Forbesa. Spółka oferuje sprzedaż samochodów nowych, używanych, części zamiennych i akcesoriów, usługi w serwisie blacharsko-lakierniczym, mechanicznym i finansowy oraz obsługę flotową firm.

 

Kontakt dla mediów:

Joanna Babiś
Biuro Prasowe Toyota Dobrygowski
j.babis@toyotadobrygowski.pl
T: +48 602 666 236

odpowiedz