Najnowszy kombivan – ProAce CITY dołączył do gamy dostawczaków Toyoty i jest mocnym graczem w ważnym segmencie kompaktowych vanów, który stanowi 35% samochodów użytkowych do 3,5 tony. Doradcy z salonu w Lubinie już proponują ten model, bo premiera jest zaplanowana na jesień 2019. Kliknij i poznaj ofertę –> >>> KLIKNIJ <<<<

Proace City ma duże możliwości przewozu towaru, oferując do 3,3 m3 przestrzeni bagażowej w krótszej wersji nadwozia i 4,3 m3 w dłuższej, z systemem Smart Cargo. To jeden z nielicznych modeli w segmencie, które mogą przewozić dwie europalety. Opcjonalny system Smart Cargo zapewnia największą w tej klasie długość przestrzeni bagażowej na poziomie 3,1 m lub 3,4 m odpowiednio dla krótszej lub dłuższej wersji auta.

Dostawczy Proace City wyróżnia się najlepszymi wartościami w segmencie również pod względem ładowności, która wynosi 1000 kg dla obu długości nadwozia. Van może także ciągnąć przyczepę o ładowności 1,5 tony. Do wyboru są asymetryczne tylne drzwi (przeszklone lub nie) oraz klapa przeszklona unoszona do góry.

 

Podobnie, jak Rifter i Berlingo Toyota Proace City może być bogato wyposażona. Lista pokładowych systemów bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy jest bardzo długa – to m.in.: układ zapobiegania zderzeniom z poprzedzającym samochodem (PCS), asystenta rozpoznawania znaków drogowych (RSA), system ostrzegania o opuszczaniu pasa ruchu (LKA), tempomat (w wyższej wersji adaptacyjny),automatyczne przełączanie świateł mijania na drogowe (AHB), rozpoznawanie znaków oraz monitorowanie martwego pola.

Proace otrzymał także duży ekran dotykowy z nowym systemem multimedialnym z obsługą Apple CarPlay i Android Auto, wyświetlacz head-up, indukcyjną ładowarkę do telefonu, nawigację TomToma, czy kamerę cofania.

Toyota Proace City jest dostępna w wersji osobowej z pięcioma lub siedmioma miejscami. Jednostki napędowe zaoferują moc od 75 do 130 KM. Do wyboru benzyny i diesle, 5-biegowa i 6-biegowa ręczna skrzynia oraz automat o 8 przełożeniach– dopowiada Michał Kaliciak, Doradca Handlowy z salonu ośmiokrotnego Dealera Roku w Lubinie. 

 

 

Samochody dostawcze codziennie dostarczają towary do miejskich sklepów, służą jako środek transportu ekip remontowych, wspomagają pracę firm kurierskich. Dla każdego przedsiębiorcy wybór odpowiedniego samochodu użytkowego jest nie mniej istotny niż napisanie rzetelnego biznesplanu. Co na to nasi Klienci? 

Dostawcza Toyota w branży budowlanej: „Kupiłem dostawczą Toyotę – ProAce furgon i wiem, że to był strzał w dziesiątkę. Jestem niewielkim przedsiębiorcą budowlanym działającym w okolicach Legnicy na Dolnym Śląsku, a moi pracownicy dojeżdżają do klientów każdego dnia. Wygodna przestrzeń ładunkowa, antypoślizgowe maty, haki i listwy do zabezpieczania przewożonych ładunków, a także komfortowa kabina kierowcy w dostawczej Toyocie sprawdzają się doskonale. Finansowanie? W salonie Toyoty w Lubinie dobrali mi ratę finansową, na która mnie stać. Mogę spokojnie myśleć o rozwoju mojego biznesu, a nawet zastanawiam się nad kupnej kolejnej dostawczej Toyoty ProAce”.

 

ProAce w kwiaciarni: „Prowadzę osiedlową kwiaciarnię w Lubinie i oferuję zdobienie sal weselnych. Potrzebowałam małego samochodu dostawczego do przewożenia kwiatów oraz rzeczy do dekorowania imprez. Chciałam, aby był przynajmniej 3-osobowy z możliwością składania siedzeń oraz – jak to w jednoosobowej działalności – mało palił. Wybierając auto do prowadzenia biznesu, warto nie tylko zwracać uwagę na obiegową opinię o danej marce czy kierować się sentymentem do ulubionego emblematu na klapie. Dla lokalnego przedsiębiorcy najważniejsze są liczby, a rata, którą zaproponowali mi doradcy z Toyoty w Lubinie – 741 zł netto za miesiąc – jest dla mnie idealna”.

 

odpowiedz