Nowa Toyota CAMRY ze zniżką dla lekarzy – co i jak?

Toyota w Lubinie od lat wspiera grupę zawodową lekarzy, pielęgniarek i pracowników ochrony zdrowia, oferując preferencyjne warunki na zakup nowych modeli Toyoty. Szczególnym powodzeniem w środowisku lekarskim cieszy się hybrydowa Toyota Camry, której oficjalna premiera odbyła się na koniec maja 2019 roku. Od tego czasu ponad 75% wszystkich modeli Camry doradcy z salonu Toyoty w Lubinie sprzedali tej grupie zawodowej.

Dlaczego lekarze kupują Camry?

Legendarny sedan, który powrócił na polski rynek po 14 latach nieobecności nadal urzeka wyśmienitym stylem. Ta wyjątkowo wygodna i dynamiczna limuzyna jest teraz dostępna z wydajnym napędem hybrydowym nowej generacji o mocy 218 KM. Zaawansowane technologie bezpieczeństwa i innowacyjne rozwiązania sprawiają, że jazda tym samochodem staje się nie lada przyjemnością, a to cenią lekarze. Nowa Toyota Camry Hybrid definiuje na nowo pojęcie sedana. Zachwycający wygląd, nadzwyczajna wygoda jazdy, najlepszej jakości materiały, bogactwo wyposażenia i najnowszych technologii, a do tego rewelacyjne osiągi składają się na niespotykane dotąd doznania z jazdy.

Chirurg z Lubina – właściciel Camry: Osiągi opisane liczbami nie oddadzą emocji, jakich doświadczysz w czasie jazdy nową Camry. Czwarta generacja układu hybrydowego, oparta na silniku Hybrid Dynamic Force o pojemności 2,5 litra, zapewnia bezkompromisowe przyspieszenie przy każdej prędkości. Charakterystyczne nadwozie sedana w wysmakowany sposób łączy w sobie elegancję limuzyny z dynamiką coupé i takie połączenie bardzo mi odpowiada. Warto dodać, że zarówno mnie za kierownicą, jak i moich pasażerów otacza przestrzeń, której wyciszenie i design wpływa na naprawdę dużą przyjemność z jazdy. Każda, nawet najkrótsza podróż pozwala mi doceniać jakość wykonania nowej Toyoty Camry. Poza tym otrzymałem od doradców z Lubina przystępną ofertę w SmartPlanie i rata za tak prestiżową limuzynę oscyluje w granicach 1300 zł miesięcznie. To wydatek, który ze spokojną głową mogę ponieść.

 

Jak skorzystać z rabatu dla lekarzy? 

Wystarczy wypełnić swoje dane na stronie dedykowanej https://www.premiery-toyoty.pl/ a potem czekać na telefon dedykowanego doradcy z salonu ośmiokrotnego Dealera Roku – Toyota Dobrygowski w Lubinie.

odpowiedz