Każdego dnia nasi Klienci biznesowi przyznają, że posiadanie Toyoty jako samochodu firmowego to komfort, a przede wszystkim czysty zysk biznesowy. Ty również przekonaj się, że warto inwestować w samochody z przyszłością.  Przekonaj się, że wybór Toyoty jest najkorzystniejszym rozwiązaniem dla Twojego biznesu! Poznaj zalety użytkowania Toyoty w Twojej firmie!

Rozważasz zakup samochodu firmowego?

Pomyśl o całkowitych kosztach, jakie będzie generować. Składają się na nie między innymi koszty:

paliwa | serwisu | ubezpieczenia | związane z utratą wartości auta

 

Oszczędność Posiadanie Toyoty wiąże się z oszczędnościami na każdym etapie użytkowania pojazdu. Poczynając od atrakcyjnych pakietów wyposażeniowych w konkurencyjnych cenach, przez elastyczne formy finansowania, oferty specjalne, niskie zużycie paliwa czy rzadkie wizyty w warsztatach, a kończąc na wysokiej wartości odsprzedaży – suma rzeczywistych wydatków w całym okresie użytkowania Toyoty jest nieporównywalnie niska.
Niezawodność Modele Toyoty, a pamiętajmy, że mamy ROK PREMIER, zajmują wiodące miejsca w rankingach zadowolenia Klientów i bezawaryjności aut przeprowadzanych przez niezależne instytuty badawcze na całym świecie. Toyota w Twojej firmie to dobra inwestycja, bowiem pozwala uniknąć większości niespodziewanych awarii, co korzystnie wpływa na stan finansów.
Ubezpieczenia Toyota Lubin oferuje szeroki zakres ubezpieczeń, które zapewniają ochronę właścicielom i samochodom marki Toyota. Kompleksowa oferta w postaci pakietu AC+OC+NW+Assistance lub w rozmaitych opcjach, w systemie ratalnym, zarówno dla klientów kupujących nową polisę, jak i wznawiających dotychczasową, system zniżkowy dla aut hybrydowych czy wyposażonych w system Toyota Safety Sense – każda forma ubezpieczenia to pewność dla Twojej firmy.
Wysoka wartość odsprzedaży Wszystkie modele Toyoty odznaczają się na tle konkurencji wysoką wartością odsprzedaży. Na taki wynik składa się wiele czynników, m.in.: najwyższej jakości materiały, bezawaryjność, innowacyjne technologie i rozwiązania, z których słynie marka Toyota.
Serwis Autoryzowany Serwis Toyoty (ASO) gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie. Posiadając Toyotę, masz pewność, że każda czynność będzie wykonana przez najlepszych fachowców przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Krótki czas serwisowania, profesjonalizm, samochód zastępczy – to w Autoryzowanym Serwisie Toyoty standard.
Spalanie Samochody Toyoty słyną z rekordowo niskiego zużycia paliwa, co pozwala na duże oszczędności i mniejsze wydatki na stacjach benzynowych. Bardzo dynamiczne, a przy tym ekonomiczne silniki, napęd hybrydowy oraz elastyczne skrzynie biegów sprawiają, że posiadanie Toyoty to czysty zysk.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Bartłomiej Gielnik

       Doradca ds. Obsługi Klienta Biznesowego              

T: +48 881 212 918

 b.gielnik@toyotadobrygowski.pl 

Sebastian Starzec

Doradca ds. Obsługi Klienta Biznesowego

T: +48 881 212 970

s.starzec@toyotadobrygowski.pl

odpowiedz