Myślisz o zmianie samochodu na nowszy? Twój obecny samochód… No cóż, coraz mniej mu ufasz… Myślisz o nowszym, lepiej wyposażonym, bezpieczniejszym…? Dobrze trafiłeś! U ośmiokrotnego Dealera Roku – w salonie Toyoty w Lubinie, mamy dla Ciebie ciekawą ofertę: „Wymień swój samochód (dowolnej marki) na nową Toyotę”. Program „Kluczyk za kluczyk” jest skierowany do wszystkich właścicieli aut bez względu na markę i rocznik. Wystarczy zgłosić się do Doradców z salonu Toyoty w Lubinie i umówić bezpłatną wycenę swojego auta.

 

Chcesz wymienić swoje dotychczasowe auto na nowe, ale nie chcesz przechodzić przez etap uciążliwych formalności związanych z zawieraniem transakcji kupna i sprzedaży? Z naszym salonem jest to możliwe!

 

Wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się na spotkanie z doradcą bądź odwiedzisz nasz salon. Jedyne, co będziesz musiał zrobić to wybrać nowy samochód, dopasowany do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Swój stary samochód zostawisz u nas w rozliczeniu. Naszym Klientom gwarantujemy korzystne warunki zamiany samochodów.

KLIKNIJ I UMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ TWOJEGO SAMOCHODU

 

 

Idea programu polega na odkupieniu od klienta starego samochodu, którego wartość zostanie przełożona na zakup nowego modelu w postaci wkładu własnego. Rozwiązanie jakie oferują Doradcy z salonu Toyoty w Lubinie sprawia, że akcja  wymiany samochodu przebiega w jednym miejscu w tym samym czasie, jest to proces nie tylko wygodny, ale też oszczędza cenny czas Klienta.

 

Wystarczy, że przyjedziesz swoim samochodem do salonu Toyoty w Lubinie. My na miejscu oszacujemy jego wartość. Ty wybierzesz z naszej oferty najlepszy egzemplarz dla siebie: przetestujesz i potem p pozostaje już tylko umowa zakupu nowej Toyoty. W taki oto sposób wyjedziesz nowym autem, pozostawiając swoje w rozliczeniu, nie martwiąc się o żadne formalności (twoje auto kupujemy w ten sam dzień!).

Istnieje możliwość zakupu – dopłaty do nowej Toyoty w formie:

 • – gotówki,
 • – na raty,
 • – leasingu.

W specjalnym programie „Kluczyk za Kluczyk”, możesz bez problemu wyjechać wybranym modelem Toyoty!


Krok po kroku:

 1. wyceniamy Twój samochód , bez względu na posiadaną przez Ciebie markę
 2. wybierasz sobie nowy model Toyoty w naszym salonie
 3. wybieramy dla Ciebie atrakcyjne finansowanie na nowy samochód ( możliwość  kredytu 50/50* lub raty z atrakcyjnym oprocentowanie *)
 4. odbieramy od Ciebie Twój stary samochód
 5. Wyjeżdżasz nową Toyotą !

 

– Toyota od lata zaangażowana jest w ochronę środowiska i stale ogranicza emisję dwutlenku węgla na wszystkich etapach produkcji, dlatego oprócz korzyści czysto finansowych, nie bez znaczenia pozostaje aspekt ekologiczny programu. Nowe samochody emitują mniej CO2 oraz palą mniej paliwa. Ponadto są bezpieczniejsze – wyjaśnia Kierownik Działu Handlowego Toyoty w Lubinie, Paweł Sobotkiewicz.

Dokonanie transakcji może nastąpić bez względu na markę pojazdu jakim w tej chwili zainteresowany dysponuje. Wycenimy każdy model i każdy rocznik, bez względu na to czy jest to Volkswagen, Audi, Renault, Dacia, Mazda, BMW, Skoda czy Ford. Przyjęcie auta następuje po spełnieniu poniższych kryteriów i przeprowadzeniu czynności takich jak:

 • przeprowadzenie szczegółowego przeglądu technicznego,
 • dokonanie precyzyjnej wyceny auta,
 • przeprowadzenie procedury sprawdzającej wycenę auta i zawsze za obopólną zgodą!

 

Co możesz zyskać?

Najważniejszą zaletą jest fakt, że nie stracisz swojego cennego czasu na przygotowanie auta do sprzedaży, nie będziesz musiał przygotowywać ogłoszeń i poszukiwać Klientów. Tym wszystkim zajmie się nasza firma! Zapewniamy, że gwarantujemy rzetelną, ale i możliwie najwyższą wycenę pojazdu. Zrobimy wszystko, abyś opuszczając nasz salon, wyjeżdżał z uśmiechem na ustach.

Gwarantujemy minimum formalności!

Od momentu podjęcia ostatecznej decyzji o zakupie auta, do momentu stania się jego formalnym właścicielem dzieli zaledwie kilkanaście minut! Wybieracie auto, sprawdzacie je i możemy już załatwiać niezbędne formalności. Z naszym salonem zakup samochodu jest niezwykle prosty. Pomożemy także w dopełnieniu formalności związanych z finansowaniem auta!

Jeśli znudziło Ci się Twoje dotychczasowe auto, bądź nie jest ono w stanie spełnić Twoich wymagań to zadzwoń do nas lub odwiedź nasz salon. Odpowiemy na wszelkie pytania i chętnie umówimy się na spotkanie! Nie czekaj i sprawdź jak łatwo jeździć nowym samochodem. Umów spotkanie z doradcą i bezpłatną, niezobowiązującą wycenę >>> KLIKNIJ

odpowiedz