Przedsiębiorcy z Dolnego Śląska coraz chętniej przekonują się do tego, że nie muszą kupować samochodu na firmę, ale mogą go wynająć. Aktualnie ważniejsza od posiadania staje się po prostu możliwość korzystania z auta, a to idealny sposób na  znaczne obniżenie wydatków związanych z użytkowaniem samochodu. Oferta Leasingu SmartPlan od Toyoty w Lubinie daje przedsiębiorcom oraz wybranym grupom zawodowym takie możliwości. To program finansowania dla przedsiębiorstw dostosowany do ich potrzeb. Zapewnia nawet 60% niższe miesięczne raty w porównaniu do leasingu standardowego.

 

Korzyści Leasingu SMARTPLAN

  • Niska rata – spłacasz jedynie tę część wartości pojazdu, która odpowiada rzeczywistej utracie jego wartości.
  • Kompleksowość – wszelkie koszty serwisowe zawarte w jednej racie oraz korzystne warunki dodatkowych usług serwisowych.
  • Korzyści podatkowe – miesięczne raty jako koszt uzyskania przychodu.
  • Odliczenie VAT-u
  • Brak konieczności prowadzenia tzw. ”kilometrówki”
  • Elastyczność – możliwość skrócenia lub wydłużenia umowy.

 

 

FINANSOWANIE nowego samochodu w ramach Leasingu SMARTPLAN

 

  • Wpłata własna od 0% do 40%

 

  • Okres finansowania od 24 do 48 miesięcy

 

  • Wymiana samochodu nawet co 2-3 lata

 

  • Elastyczne sposoby zakończenia umowy

 

 

Pakiet serwisowy i ubezpieczeniowy

Decydując się na Leasing SMARTPLAN, Przedsiębiorca może rozszerzyć swoją umowę o dodatkowe usługi serwisowe. Dzięki temu może on skorzystać z szeregu korzyści m.in.: wysokiej jakości obsługi z indywidualną opieką Doradcy. Pewność i komfort dzięki bezgotówkowym przeglądom w ASO Toyoty, a także preferencyjne stawki serwisowe wchodzące w skład miesięcznej raty serwisowej to także atuty Leasingu SMARTPLAN z serwisem.  Kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa w postaci pełnego pakietu OC/AC/NW+Assistance daje zabieganemu właścicielowi firmy komfort i spokój przez cały okres leasingowy, a wszelkie formalności dotyczące zawarcia ubezpieczenia oraz ewentualnej likwidacji szkody są organizowane przez  Toyotę w Lubinie.

 

 

Niezawodny samochód firmowy szybciej prowadzi do sukcesu! Sprawdź, które auta Toyoty są najlepiej dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Poznaj wszystkie modele aut dla biznesu >> KLIKNIJ NA GRAFIKĘ

 

 

W ostatnim czasie oferta Leasingu Smart Plan zmieniła się, stając się jeszcze bardziej atrakcyjną dla przedsiębiorców. Jak mówi Paweł Sobotkiewicz, kierownik handlowy Toyoty w Lubinie, coraz większa liczba użytkowników skłania się do takiej właśnie formy finansowania:

– Jeszcze cztery lata temu na polskim rynku była to zupełna nowość, dzisiaj ta oferta jest jeszcze bardziej korzystna, a koszty rat miesięcznych są znacznie niższe, niż wcześniej. Dla każdego przedsiębiorcy ważniejsza jest nie cena samochodu, ale rata. Proponujemy klientowi taki produkt, który pokaże mu, że za samochód w segmencie np. SUV może płacić niską ratę miesięczną. I co istotne, nie musi się przejmować później jego sprzedażą, tym ile stracił na wartości, jakie będą dodatkowe koszty – mówi Sobotkiewicz. W praktyce oznacza to, że przedsiębiorca podpisujący umowę z Toyotą w Lubnie może mieć auto wysokiej klasy do swojego użytku przy jednoczesnej możliwości wymiany go na nowy model co 2-3 lata. Wiosenna oferta dla firm, która właśnie wystartowała, jest bardzo korzystna pod względem finansowym, a użytkownik nie martwi się o sprawy administracyjne związane z samochodem. Dużym ułatwieniem, swego rodzaju benefitem jest fakt, iż Toyota proponuje także samochód zastępczy na czas serwisu podczas wykonywanych przeglądów okresowych i ewentualnych napraw blacharsko-lakierniczych

 Kto może skorzystać z najnowszej  oferty dla firm?

 Każdy przedsiębiorca! Każdemu kupującemu samochód Przedsiębiorcy zależy na obniżeniu kosztów, dokonaniu odliczeń w firmie. Te korzyści dotyczą części finansowej, jak i części serwisowej oraz ubezpieczenia. Klient może rozszerzyć ofertę o inne elementy dodatkowe, np. pakiety mobilności i zarządzania, szczególnie dla firm posiadających floty samochodów – mówi Sebastian Starzec, Doradca ds. Obsługi Klientów Firmowych w Toyocie w Lubinie. Oferujemy więcej i są widoczne efekty – w pierwszej połowie tego roku, na wszystkie sprzedane samochody liczba uruchomionych Leasingów Smart Plan wynosiła 40%! To dowód na to, że nasza oferta mocno zyskuje na popularności – mówi Starzec.

 

– Wiodącym modelem Toyoty w 2019 roku, bardzo chętnie wybieranym w ofercie SmartPlan jest Toyota Corolla najnowszej generacji, której premiera miała miejsce dwa miesiące temu. Teraz rata w oferowanym przez naszych doradców finansowaniu wynosi 757 zł netto miesięcznie na taki samochód oczywiście przy zachowaniu realnych parametrów, czyli przy 10% wpłacie własnej, przebiegu rocznym 45 tys. kilometrów oraz 36 miesiącach finansowania. W naszej ofercie wszystkie modele Toyoty mają ofertę z rabatem dla firm i przedsiębiorców i, co warto zaznaczyć, dotyczy to  także naszych aut z produkcji 2018. Przypominam, że  nie trzeba tego samochodu wykupywać po zakończeniu Leasingu Smart Plan – dodaje Arkadiusz Kućko, Doradca handlowy w Toyocie. W lubińskim salonie, najnowsza Toyota Rav4  w promocyjnej ofercie Leasingu Smart Plan to miesięcznie tylko 1135 zł netto przy tych samych parametrach! To bardzo atrakcyjna propozycja – podkreśla.

 

Do takiej intratnej formy finansowania zachęcają także sami Przedsiębiorcy – klienci salonu Toyoty w Lubinie:

Legnicki lekarz wybrał hybrydową Toyotę Corollę: „Jestem wieloletnim klientem salonu Toyoty w Lubinie i nie wyobrażam sobie innej marki niż Toyota. Jako dolnośląski przedsiębiorca stawiam na oszczędność, ekologię i komfort, a to właśnie zapewnia mi hybrydowa Toyota Corollę. Auto w Smart Planie kosztuje mnie miesięcznie niewiele ponad 700 zł! Taka opcja jest bardzo wygodna ze względu na stałą i niską miesięczną ratę. Relatywnie niskie koszty miesięczne, obsługa pojazdu (serwis, opony, ubezpieczenie) wliczona są w miesięczną ratę, a do tego mam gwarancja auta zastępczego w przypadku napraw serwisowych i blacharsko-lakierniczych. Przedsiębiorco, nie kupuj – wynajmij i ciesz się nowym samochodem!”

 

Dostawcza Toyota w branży budowlanej: „Kupiłem dostawczą Toyotę – ProAce furgon i wiem, że to był strzał w dziesiątkę. Jestem niewielkim przedsiębiorcą budowlanym działającym w okolicach Legnicy na Dolnym Śląsku, a moi pracownicy dojeżdżają do klientów każdego dnia. Wygodna przestrzeń ładunkowa, antypoślizgowe maty, haki i listwy do zabezpieczania przewożonych ładunków, a także komfortowa kabina kierowcy w dostawczej Toyocie sprawdzają się doskonale. Finansowanie? W salonie Toyoty w Lubinie dobrali mi ratę finansową, na która mnie stać. Mogę spokojnie myśleć o rozwoju mojego biznesu, a nawet zastanawiam się nad kupnej kolejnej dostawczej Toyoty ProAce”.

 

Hybrydowa Rav4 – idealna do firmy w centrum Legnicy: „Nie spodziewałem się że dostanę tak szybko odpowiedź odnośnie mojego zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy na stronie www.FirmowaToyota.pl. Wybór samochodu odpowiedniego do specyfiki mojej firmy, jazda testowa oraz dobór finansowania okazały się czystą przyjemnością w salonie Toyoty w Lubinie. Formalności załatwiłem błyskawicznie. Hybrydowa Toyota, którą użytkuję, sprawuje się bez zarzutów. Do tego niewielkie spalanie, jak na SUVa, i zupełnie darmowe parkowanie w Legnicy to profity, których nie sposób nie zauważyć. Zdecydowanie polecam zakupy u Dealera Roku, bo oddajesz się w ręce profesjonalistów najwyższej klasy!”

 

Biuro Prasowe Toyota Dobrygowski
Joanna Babiś

T: +48 602 666 236

odpowiedz