Kiedy kilka lat temu na rynku pojawiła się oferta Leasingu Smart Plan w salonie Toyoty w Lubinie, był to pomysł absolutnie pionierski. Dzisiaj możemy już mówić o dużym sukcesie tego pomysłu, bo przedsiębiorcy coraz częściej wolą wynajmować samochód niż kupować go na własność. Co więcej, takie rozwiązanie naprawdę się opłaca! Teraz wystartowała nowa oferta dla firm z Dolnego Śląska – korzystna, elastyczna i przy tym niezwykle intratna. 

Salon ośmiokrotnego Dealera Roku – Toyota Dobrygowski w Lubinie bardzo często wychodzi do przedsiębiorców z ofertami, których atrakcyjność oceniana jest niezwykle wysoko. Przez wiele miesięcy na łamach lokalnych portali informacyjnych doradcy handlowi i kredytowi z salonu informowali o nowych pomysłach, innowacyjnych rozwiązaniach i korzystnych ofertach biznesowych, z których warto skorzystać.

W ostatnim czasie oferta Leasingu Smart Plan zmieniła się, stając się jeszcze bardziej atrakcyjną dla przedsiębiorców. Jak mówi Paweł Sobotkiewicz, kierownik handlowy Toyoty w Lubinie, coraz większa liczba użytkowników skłania się do takiej właśnie formy finansowania:

Jeszcze cztery lata temu na polskim rynku była to zupełna nowość, dzisiaj ta oferta jest jeszcze bardziej korzystna, a koszty rat miesięcznych są znacznie niższe, niż wcześniej. Dla każdego przedsiębiorcy ważniejsza jest nie cena samochodu, ale rata. Proponujemy klientowi taki produkt, który pokaże mu, że za samochód w segmencie np. SUV może płacić niską ratę miesięczną. I co istotne, nie musi się przejmować później jego sprzedażą, tym ile stracił na wartości, jakie będą dodatkowe koszty – mówi Sobotkiewicz. W praktyce oznacza to, że przedsiębiorca podpisujący umowę z Toyotą w Lubnie może mieć auto wysokiej klasy do swojego użytku przy jednoczesnej możliwości wymiany go na nowy model co 2-3 lata. Wiosenna oferta dla firm, która właśnie wystartowała, jest bardzo korzystna pod względem finansowym, a użytkownik nie martwi się o sprawy administracyjne związane z samochodem. Dużym ułatwieniem, swego rodzaju benefitem jest fakt, iż Toyota proponuje także samochód zastępczy na czas serwisu podczas wykonywanych przeglądów okresowych i ewentualnych napraw blacharsko-lakierniczych

 Kto może skorzystać z najnowszej  oferty dla firm?

Każdy przedsiębiorca! Każdemu kupującemu samochód Przedsiębiorcy zależy na obniżeniu kosztów, dokonaniu odliczeń w firmie. Te korzyści dotyczą części finansowej, jak i części serwisowej oraz ubezpieczenia. Klient może rozszerzyć ofertę o inne elementy dodatkowe, np. pakiety mobilności i zarządzania, szczególnie dla firm posiadających floty samochodów – mówi Sebastian Starzec, Doradca ds. Obsługi Klientów Firmowych w Toyocie w Lubinie. Oferujemy więcej i są widoczne efekty – w pierwszej połowie tego roku, na wszystkie sprzedane samochody liczba uruchomionych Leasingów Smart Plan wynosiła 40%! To dowód na to, że nasza oferta mocno zyskuje na popularności – mówi Starzec.

 

Wiodącym modelem Toyoty w 2019 roku, bardzo chętnie wybieranym w ofercie SmartPlan jest Toyota Corolla najnowszej generacji, której premiera miała miejsce dwa miesiące temu. Teraz rata w oferowanym przez naszych doradców finansowaniu wynosi 757 zł netto miesięcznie na taki samochód oczywiście przy zachowaniu realnych parametrów, czyli przy 10% wpłacie własnej, przebiegu rocznym 45 tys. kilometrów oraz 36 miesiącach finansowania. W naszej ofercie wszystkie modele Toyoty mają ofertę z rabatem dla firm i przedsiębiorców i, co warto zaznaczyć, dotyczy to  także naszych aut z produkcji 2018. Przypominam, że  nie trzeba tego samochodu wykupywać po zakończeniu Leasingu Smart Plan – dodaje Arkadiusz Kućko, Doradca handlowy w Toyocie. W lubińskim salonie, najnowsza Toyota Rav4  w promocyjnej ofercie Leasingu Smart Plan to miesięcznie tylko 1135 zł netto przy tych samych parametrach! To bardzo atrakcyjna propozycja – podkreśla.

 

Do takiej intratnej formy finansowania zachęcają także sami Przedsiębiorcy – klienci salonu Toyoty w Lubinie:

Legnicki lekarz wybrał hybrydową Toyotę Corollę: „Jestem wieloletnim klientem salonu Toyoty w Lubinie i nie wyobrażam sobie innej marki niż Toyota. Jako dolnośląski przedsiębiorca stawiam na oszczędność, ekologię i komfort, a to właśnie zapewnia mi hybrydowa Toyota Corollę. Auto w Smart Planie kosztuje mnie miesięcznie niewiele ponad 700 zł! Taka opcja jest bardzo wygodna ze względu na stałą i niską miesięczną ratę. Relatywnie niskie koszty miesięczne, obsługa pojazdu (serwis, opony, ubezpieczenie) wliczona są w miesięczną ratę, a do tego mam gwarancja auta zastępczego w przypadku napraw serwisowych i blacharsko-lakierniczych. Przedsiębiorco, nie kupuj – wynajmij i ciesz się nowym samochodem!”

 

Dostawcza Toyota w branży budowlanej: „Kupiłem dostawczą Toyotę – ProAce furgon i wiem, że to był strzał w dziesiątkę. Jestem niewielkim przedsiębiorcą budowlanym działającym w okolicach Legnicy na Dolnym Śląsku, a moi pracownicy dojeżdżają do klientów każdego dnia. Wygodna przestrzeń ładunkowa, antypoślizgowe maty, haki i listwy do zabezpieczania przewożonych ładunków, a także komfortowa kabina kierowcy w dostawczej Toyocie sprawdzają się doskonale. Finansowanie? W salonie Toyoty w Lubinie dobrali mi ratę finansową, na która mnie stać. Mogę spokojnie myśleć o rozwoju mojego biznesu, a nawet zastanawiam się nad kupnej kolejnej dostawczej Toyoty ProAce”.

 

Hybrydowa C-HR – idealna do firmy w centrum Legnicy: „Nie spodziewałem się że dostanę tak szybko odpowiedź odnośnie mojego zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy na stronie www.Premiery-Toyoty.pl. Wybór samochodu odpowiedniego do specyfiki mojej firmy, jazda testowa oraz dobór finansowania okazały się czystą przyjemnością w salonie Toyoty w Lubinie. Formalności załatwiłem błyskawicznie. Hybrydowa Toyota, którą użytkuję, sprawuje się bez zarzutów. Do tego niewielkie spalanie, jak na SUVa, i zupełnie darmowe parkowanie w Legnicy to profity, których nie sposób nie zauważyć. Zdecydowanie polecam zakupy u Dealera Roku, bo oddajesz się w ręce profesjonalistów najwyższej klasy!”

 

Biuro Prasowe Toyota Dobrygowski
Joanna Babiś

T: +48 602 666 236

 

odpowiedz