Corolla Cross – nowy przebój w gamie Toyoty

Kilka miesięcy temu Toyota pokazała nowy model na nasz rynek – Corollę Cross.

Idąc wzorem Yarisa Cross’a, Corolla Cross bazuje na dobrze nam znanej Corolli dodając przy tym pierwiastek SUV’a. Cross jest podwyższoną wersją Corolli z powiększoną przestrzenią dla pasażerów.

Corolla Cross idealnie wpasowuje się między dotychczasowo oferowane przez nas modele takie jak C-HR oraz RAV4. 

Nasi dotychczasowi klienci, którzy rozważają takie modele jak C-HR oraz RAV4 mają teraz ułatwione zadanie. Corolla Cross stanowi idealny pomost pomiędzy tymi dwoma modelami oferując praktyczność i bezpieczeństwo napędu na 4 koła AWD-i znanego z RAV4 oraz styl i praktyczne wymiary znane z C-HR.

Nie tylko gabaryt czyni Corolle Cross atrakcyjną propozycją.
Nowy model przynosi również nową generację napędu hybrydowego.
Piąta generacja hybrydy Toyoty posiada zwiększoną efektywność układu co przekłada się na wyższą moc przy zachowaniu takiego samego poziomu spalania paliwa. Corolla Cross obecnie jest oferowana z nową wersją dwu-litrowej hybrydy o mocy aż 197 koni oraz opcjonalnym napędem na 4 koła – AWD-i. Układ napędowy zapewnia doskonałe przyspieszenie na poziomie ośmiu sekund do 100 km/h oraz doskonałą ekonomię znaną z dotychczasowych hybryd Toyoty.

Nie sam układ napędowy stanowi nowość, lecz również pakiet systemów bezpieczeństwa oraz multimediów.

Po raz pierwszy oferujemy naszym klientom w pełni wirtualne zegary z szeroką możliwością personalizacji widoków oraz możliwością wyświetlenia mapy nawigacji przed oczami kierowcy. Dodatkowo wspierany jest nowym systemem multimedialnym Toyota Smart Connect® z aż 10.5 calowym ekranem, funkcjami Connected oraz z nawigacją w chmurze.

Nasi klienci z pewnością pokochają nową Corolle Cross. Jako jedyna oferuje tak zaawansowany układ hybrydowy, zapewniający doskonałe osiągi godne niegdysiejszych aut sportowych przy zachowaniu, znanego z dotychczasowych hybrydowych Toyot, znikomego zużycia paliwa.

Tak w skrócie przedstawia się nasz nowy model.

Zapraszamy do naszego salonu TOYOTA WROCŁAW – DŁUGOŁĘKA do zapoznania się z ofertą oraz na jazdy testowe naszymi modelami.