Ruszyła dealerska platforma aukcyjna samochodów poleasingowych

1-1

Aukcje.ToyotaDobrygowski.pl to adres platformy, zajmującej się hurtową sprzedażą i remarketingiem samochodów używanych, w szczególności poleasingowych.  Dedykowana jest ona profesjonalistom, którzy po zarejestrowaniu będą mogli licytować samochody ze specjalnej oferty siedmiokrotnego Dealera Roku – Toyoty Dobrygowski.
Na aukcjach sprzedawane są osobowe, furgonetki, samochody dostawcze od największych firm leasingowych, wypożyczalni samochodów, flot samochodowych, a także samochody testowe.

– To jeden z pierwszych tego typu projektów w Polsce realizowany przez autoryzowanego dealera samochodów marki Toyota – mówi Sebastian Myślikowski, Dyrektor Sprzedaży Samochodów Używanych Toyota Dobrygowski. Pewne, transparentne, w pełni udokumentowane pochodzenie samochodu używanego to podstawa w tymże dziale biznesu motoryzacyjnego. Salony sprzedaży, niezależni importerzy, lokalne komisy i wypożyczalnie nie szczędzą czasu i środków, by znaleźć najlepsze oferty odkupu aut. To z myślą o nich stworzyliśmy serwis aukcyjny, w którym profesjonaliści będą mogli licytować używane pojazdy ze stocku jednego z największych w Polsce autoryzowanych dealerów samochodów używanych. Jako siedmiokrotny Dealer Roku stawiamy na jakość obsługi klienta, a co za tym idzie – proponujemy do zakupu samochody używane różnych marek z udokumentowaną historią potwierdzoną raportem niezależnego rzeczoznawcy– dodaje Myślikowski.

Platforma maksymalnie upraszcza proces hurtowego zakupu samochodów. Po rejestracji na www.aukcje.ToyotaDobrygowski.pl i poprawnej weryfikacji konta, użytkownik może zapoznać się z dostępnymi ofertami, zawierającymi wszelkie dane niezbędne dla oceny stanu pojazdu (potwierdzone także opinią niezależnego eksperta SGS), a następnie złożyć swoją ofertę na wybrane samochody.

Licytowanie i kupowanie pojazdów za pośrednictwem serwisu Aukcje.ToyotaDobrygowski.pl jest proste, wygodne i pozwala na znaczne oszczędności. Ponieważ każdy pojazd prezentowany na platformie jest szczegółowo opisany, oznacza to, że kupujący dokładnie wie i widzi, co kupuje. Każdy użytkownik platformy może także  skorzystać z wersji mobilnej/responsywnej, która pozwala zarządzać złożonymi ofertami i monitorować aukcje w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca.

2-2

Toyota Dobrygowski wypracowała sobie na przestrzeni lat znakomitą renomę, mierzoną nie tylko referencjami zadowolonych klientów, ale i zasłużonymi laurami, takimi jak: Gazele Biznesu Pulsu Biznesu czy Diament Forbesa. Jako jedyny dealer Toyoty w Polsce,  siedmiokrotnie otrzymał statuetkę Dealera Roku przyznawaną każdego roku najlepszej stacji Toyoty w Polsce.