Toyota Dobrygowski – po raz ósmy ze statuetką Dealera Roku!

Z taką informacją nie możemy czekać!! Salon #ToyotaDobrygowski w Długołęce otrzymał tytuł Dealera Roku 2018! W ciągu pięciu lat istnienia zostaliśmy uhonorowani tym najwyższym wyróżnieniem aż dwa razy. Równolegle jest to już 8 statuetka w grupie dealerskiej Toyota Dobrygowski!

Nagroda Dealera Roku to najważniejsze wyróżnienie w konkursie, którego organizatorem jest Toyota Motor Poland. W tych najbardziej prestiżowych zmaganiach o wygranej decydują wyniki punktowe gromadzone w wielu kategoriach.

Tak prestiżowa nagroda, którą miałem zaszczyt odebrać z rąk Prezydenta Toyoty Motor Poland, Pana Jacka Pawlaka, trafiła do naszej stacji w Długołęce po raz drugi z rzędu i jest najlepszym podsumowaniem wkładu pracy, standardów obsługi i jakości usług. Statuetka Dealera Roku 2018 należy się każdemu z naszych Klientów oraz Pracowników, ponieważ tylko dzięki wspólnej pracy wszystkie działania, które podejmujemy, nowości, które wdrażamy, przynoszą rezultaty w postaci spełnienia, zadowolenia czy satysfakcji  – mówi Andrzej Miszkiewicz, Dyrektor Oddziału Toyota Dobrygowski w Długołęce. 

Rok 2018 był szczególny na spółki Dobrygowski, po pierwsze za sprawą kolejnej już statuetki, ale także dlatego, iż minęło niecałych pięć lat od otwarcia stacji w podwrocławskiej lokalizacji.

Nasz salon i serwis jest jednym z największych salonów Toyoty na Dolnym Śląsku. Ale nie tylko wielkością przyciągamy do nas Klientów – mówi Andrzej Miszkiewicz – Stawiamy przede wszystkim na kompleksowość usług. W jednym miejscu mamy salon sprzedaży samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny, a także zlokalizowany bezpośrednio przy stacji serwis blacharsko-lakierniczy – dodaje.

Dobrygowski Sp. z o. o. to autoryzowany dealer i przedstawiciel firmy Toyota, który działa na terenie Dolnego Śląska od 1991 roku. Laureat licznych wyróżnień i nagród, działający zgodnie z przyznanymi certyfikatami ISO. Oferuje sprzedaż samochodów nowych, używanych, części zamiennych i akcesoriów, usługi w serwisie blacharsko-lakierniczym, mechanicznym i finansowy oraz obsługę flotową firm w dwóch salonach na Dolnym Śląsku: w Lubinie i Długołęce koło Wrocławia.

Kontakt dla mediów:
Joanna Babiś
Biuro Prasowe Toyota Dobrygowski