Konkurs plastyczny Toyoty! „Dream Car Contest 2020”

Czy Twoje dziecko ma ciekawy pomysł na to, jak może wyglądać samochód przyszłości? Czy jest kreatywne, uzdolnione plastyczne i ma ogroooomną wyobraźnię? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś „tak”, mamy dla niego idealną okazję do zawalczenia o interesujące nagrody, a wszystko, czego potrzebuje, to trochę papieru i wyobraźni, ponieważ coroczny konkurs rysunkowy na samochód przyszłości jest już otwarty!

Czym jest konkurs Dream Car Art 2020?

Dream Car Art Contest to globalny konkurs, który zaprasza dzieci w wieku poniżej 15 lat do pobudzenia wyobraźni podczas projektowania samochodów przyszłości.

Konkurs zachęca dzieci do zaprezentowania swojego talentu twórczego poprzez projektowanie samochodów, które koncentrują się na ważnych dla nich przyczynach. Każdego roku jesteśmy zdumieni świadomością uczestników, którzy projektują samochody, które koncentrują się na rzeczywistych problemach. Wcześniejsze pomysły, które zwyciężyły sędziów, obejmują pojazdy, które mogą obniżyć temperaturę oceanu, zbierać i dbać o bezdomnych oraz pomagać w rozwiązywaniu problemów mieszkaniowych Londynu.

Zwycięzcy krajowego konkursu zostali zaproszeni na ceremonię wręczenia nagród w siedzibie Toyoty, aby otrzymać różne nagrody, w tym tablety komputerowe i torby z gadżetami Toyoty. Ich zgłoszenia będą również rozpatrywane w globalnej konkurencji i szansą na wygranie podróży swojego życia do Japonii w 2021 r.

Jak wziąć udział w konkursie Dream Car Art 2020?

Formularze zgłoszeniowe i regulamin można pobrać, a więcej informacji, w tym inspiracje z poprzednich zwycięskich projektów oraz pełne warunki konkursu, można znaleźć na stronie konkursu Dream Car Art Contest pod adresem https://www.toyotalubin.pl/world-of-toyota/dream-car/ Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 20 marca 2020 r.

Potrzebujesz inspiracji do konkursu Dream Car Art Contest?

W ubiegłym roku mieliśmy ponad 800 zgłoszeń i liczymy na jeszcze więcej w tym roku. Aby zainspirować twoje wspaniałe pomysły, oto niektórzy z naszych ulubionych finalistów z ostatnich lat.

ZASADY KONKURSU

  1. Pracą konkursową („Praca konkursowa”) jest opracowanie dowolnej pracy nawiązującej do tytułu Konkursu plastycznego „Samochód marzeń 201” / „The 1th TOYOTA Dream CarArt Contest”.Uczestnik może zgłosić dowolną liczbę Prac konkursowych pod warunkiem, że każda z nich zostanie dostarczona bezpośrednio do salonu Toyoty w LUBINIE lub wysłana z oddzielnym Formularzem zgłoszeniowym na adres: Toyota LUBIN Dobrygowski, ul. Przemysłowa 1E, 59-300 Lubin. Niezależnie od liczby zgłoszonych Prac konkursowych Uczestnik może zdobyć tylko jedną nagrodę. Przez stację dealerską Toyoty w rozumieniu niniejszego Regulaminu należy również rozumieć autoryzowanego sprzedawcę Toyoty lub autoryzowaną stację obsługi Toyoty.
  2. Prace konkursowe* powinny zostać wykonane na papierze o wymiarach 297 x 420 mm lub 272 x 406 mm, w pionie lub poziomie. Wymiary te odpowiadają rozmiarowi kartki A3 lub wymiarom gazety. Prace konkursowe powinny być wykonane odręcznie, prace stworzone cyfrowo lub z użyciem technik graficznych nie będą przyjmowane. Ilustracje powinny być kolorowe; wymagane jest zakomponowanie całej kartki, włącznie z tłem, a nie jedynie sylwetki pojazdu. Uczestnik może wykorzystać dowolny rodzaj papieru i posłużyć się dowolną techniką narysowania lub namalowania nieprzestrzennej, całkowicie płaskiej pracy (kredki, pastele, akwarele, mazaki itp.). Dopuszczalne są wydzieranki i wyklejanki, pod warunkiem ścisłego przylegania wszystkich elementów do płaszczyzny kartki**. Ocenie nie będą podlegać prace przypominające poprzednio nagrodzone, znane dzieła lub zawierające znaki, symbole i postacie objęte ochroną prawną.

* Każda Praca konkursowa powinna być opatrzona tytułem i opisem oddającym ideę innowacyjnych funkcji, zadań, wyglądu itp. przedstawianego plastycznie pojazdu.

** Prosimy o dobór właściwego, sztywnego papieru w rozmiarze A3, odpowiednie opakowanie i zabezpieczenie pracy